Pozvánka na Mestskú Konferenciu 2018
admin admin
01.03.2018
969x
Diskusia 3x

Vážení rybári,

v prílohe nájdete program MK, ktorá sa uskutoční 17. marca o 10:00 v priestoroch Rybodomu, ako aj návrh stanov SRZ za našu organizáciu.  

Na základe rozhodnutia Výboru MsO Košice pozývame všetkých kandidátov, ktorí nedostali mandát vo forme delegáta na MK, ale zároveň kandidujú do Mestského výboru, respektíve kandidujú na snem, alebo do Kontrolnej komisie, ako hostí na Mestskú Konferenciu.


Petrov Zdar 


Diskusia (3)
ID zväzu: 1305
Ján Janitor 13.03.2018
Dobry den, kedy budu tu na stranke uverejnene udaje ktore sa dali do uzneseni na obo2 ze do mestskej konferencie tu budu iste veci visiet, mate to v zapisnici, kedy budu zverejnene zapisnice z CS?? Co s tym rozpoctom??? Kto ho bude schvalovat a preco nie je navrh aby sa vedeli ludia vyjadrit??? Tiez by som rad dostal odpoved na vyhlasku par 17 odstavec 11 co s tym mieni organizacia robit ci dalej mieni porusovat vyhlasku?? A este preco nikto neodpoveda na otazky v diskusii???
ID zväzu: 1305
Ján Janitor 01.03.2018
Este k mestskej konferenci, bude sa tam schvalovat zarybnovaci plan a rozpocet na rok 2018 lebo v programe to nie je,alebo kto to bude schvalovat?? co tak tu zavesit navrh rozpoctu a planu zarybnovania nech sa vedia clenovia vyjadrovat, myslim ze je to mimoriadne dolezita cast spolocny rozpocet !!
ID zväzu: 1305
Ján Janitor 01.03.2018
Dobrý den, kedze stranka je asi v nejakej skusobnej dobe alebo co, pisem to sem, kedze som 2x pisal mail a neprisla odpoved na co som z minulych rokov zvyknuty, na schodzach bola nova stranka prezentovana ako transparentne medium no k tomu ma zatial daleko. Preco tu mozu davat ucelove prispevky ludia ako p. Stos?? Preco k niektorym prispevkom nejde diskutovat?? Zaujimala ma nakladova cast hostela kedze v prispevku sa mo chvali len ziskom, ak vypustite A napiste aj B, za dalsie preco tu nie je ako ine spravy, sprava kontrolnej komisie mso Ke za rok 2017??? Ak nova stranka ma sluzit ako transparentne a informacne medium clenov netreba zabudat na vsetky nalezitosti ktore sem patria a nedavat sem len co sa mi hodi este k tomu neuplne informacie.. Za dalsie, MO Ke porusuje dlhodobo vyhlasku par. 17 odstavec 11 kde ma MO povinnost dodrzat zakaz lovu ak sa zarybnuje nasadou vacsou ako je najmensia lovna miera, ZO je povinna vyznacit zakaz lovu vysadeneho druhu ryby, moze si stanovit rozsah od 14-30 dni.. Je to na disciplinarny riesenie ak to vybor pri MO bude nadalej ignorovat.. Snad sa tu na spolocnej stranke dockam aj odpovede na svoje otazky komu sluzi stranka za spolocne nemale financie..
Odpovede (1)
ID zväzu: 3867
Richard Matiaščik 15.03.2018
Ahoj Jano. Nie. Nedočkáš sa odpovede!!! Evidentne táto stránka slúži len na prezentovanie niekoho. Na zavádzanie členov nezmyslami, odpútavanie pozornosti a očierňovanie tých čo poukazujú na nekompetentnosť a porušovanie stanou vedenim. Bol si na VČS 2. Tak si prečítaj zápisnicu. Niektoré otázky z diskusie šumne vynechali. Niektoré " neodpovede" taktne neuviedli. Proste a jasne účelový neautentický nezmysel ešte aj verifikovaný podpismi. Možem ti s vysokou pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou zaručiť, že audiovizuálny záznam zo schôdzi nebude zverejnený. Už tera keď sme ho pýtali sa krúti Takáč a vyhovára sa na niekoho a niečo čo rozhodlo, že musí rozhodnúť nový výbor a ten už najde údajným dôvod aj zákon ktorý by porušili zverejnením. Tak tu je tá sľúbená transparentnosť. Neviem či sa dá od tejto stránky pri tomto vedení niečo iné čakať.