Pozvánka na Mestskú Konferenciu 2018
admin admin
01.03.2018
1653x
Diskusia 4x

Vážení rybári,

v prílohe nájdete program MK, ktorá sa uskutoční 17. marca o 10:00 v priestoroch Rybodomu, ako aj návrh stanov SRZ za našu organizáciu.  

Na základe rozhodnutia Výboru MsO Košice pozývame všetkých kandidátov, ktorí nedostali mandát vo forme delegáta na MK, ale zároveň kandidujú do Mestského výboru, respektíve kandidujú na snem, alebo do Kontrolnej komisie, ako hostí na Mestskú Konferenciu.


Petrov Zdar 


Diskusia (4)
ID zväzu: 2331
Pavol Kmiť 26.04.2018
Dobrý deň pán Takáč.
Keďže sa zatiaľ ako jediný priznávate k administrácií stránky, chcem sa opýtať, kde sa v nej viem dostať k zápisnici z konferencie konanej 17. marca 2018.
Pri informácií o výsledkoch volieb z mestskej konferencie píšete, že bude čoskoro zavesená ako príloha aj zápisnica.
Prosím Vás teda aspoň o definovanie slova "čoskoro", lebo od zavesenia tohto oznamu prešiel mesiac a od konania konferencie spolu 40 dní.
Za "ČOSKORÚ" odpoveď vopred ďakujem.
Kmiť Pavol.
ID zväzu: 1305
Ján Janitor 13.03.2018
Dobry den, kedy budu tu na stranke uverejnene udaje ktore sa dali do uzneseni na obo2 ze do mestskej konferencie tu budu iste veci visiet, mate to v zapisnici, kedy budu zverejnene zapisnice z CS?? Co s tym rozpoctom??? Kto ho bude schvalovat a preco nie je navrh aby sa vedeli ludia vyjadrit??? Tiez by som rad dostal odpoved na vyhlasku par 17 odstavec 11 co s tym mieni organizacia robit ci dalej mieni porusovat vyhlasku?? A este preco nikto neodpoveda na otazky v diskusii???
Odpovede (1)
ID zväzu: 9999
Ladislav Takáč 21.03.2018
- Skúsim to napísať laicky, stránka má tzv. intranet a internet (termín nie je najvhodnejší, ale tak to familiárne vysvetľujem, aby to bolo jednoduchšie). V rámci internetu, môže každý rybár, ktorý je našim členom odpovedať, tak ako Vám teraz odpovedám ja, ako radový rybár, pretože v odpovedi vidíte moje meno. V rámci intranetu, stránka má rôzne sekcie, kde je niekoľko moderátorov, v každej sekcii som navrhol aspoň dvoch. Príklad v sekcii Obvod 2 – bude moderátorom predseda obvodu a dajme tomu tajomník. Tí budú môcť pridávať články, upravovať ich, povoľovať diskusiu a pod., pretože oni sú autormi článku, a zodpovedný za jeho zverejnenie. Doteraz všetkých cca 60 článkov som nahodil ako technický administrátor ja (označenie: admin admin). Bolo nelogické aby som dával ľudom v januári/februári školenia, ako majú nahadzovať materiály na stránku, keď sa rozhodli nekandidovať a pod. Dnes vieme kto bol kde zvolený a tým pádom, ktorá sekcia im z kompetencie prislúcha. To však neznamená, že Vám niekto nemohol odpovedať aj skôr, tak ako som to urobil aj ja, súkromne mailom a pod.
- Návrh rozpočtu bol zverejnený, schvaľuje ho MK
- K paragrafu sa neviem ja osobne vyjadriť pretože neviem o aký paragraf sa jedná. Na paragrafy sú tu hádam iní kompetentný. Ak sa však jedná o to(predpokladám), že tu chytajú „cudzí“ štátny príslušníci, ktorí sú naši členovia, a že je to v rozpore so stanovami SRZ, tak Vás prosím všetkých toto ani neotvárajte, pretože žijeme v EU. Neviem, či ste postrehli začiatkom roka začala EU postihovať webshopy na internete za to, že neumožnili nákup členom z iných krajín ako je domovská krajina webshopu. Nerád by som bol, aby sme dostali pokutu za to, že neumožníme chytať niekomu kto je náš člen, len za to že je „maďar“, „poliak“ a pod. S tým sa podľa mňa treba zmieriť.
- Na otázkach a odpovediach sa pracuje, padlo niekoľko návrhov na VČS Obo 4, riešim to a hľadám najvhodnejší spôsob prevedenia, po technickej ale aj po diskusnej stránke.
ID zväzu: 1305
Ján Janitor 01.03.2018
Este k mestskej konferenci, bude sa tam schvalovat zarybnovaci plan a rozpocet na rok 2018 lebo v programe to nie je,alebo kto to bude schvalovat?? co tak tu zavesit navrh rozpoctu a planu zarybnovania nech sa vedia clenovia vyjadrovat, myslim ze je to mimoriadne dolezita cast spolocny rozpocet !!
ID zväzu: 1305
Ján Janitor 01.03.2018
Dobrý den, kedze stranka je asi v nejakej skusobnej dobe alebo co, pisem to sem, kedze som 2x pisal mail a neprisla odpoved na co som z minulych rokov zvyknuty, na schodzach bola nova stranka prezentovana ako transparentne medium no k tomu ma zatial daleko. Preco tu mozu davat ucelove prispevky ludia ako p. Stos?? Preco k niektorym prispevkom nejde diskutovat?? Zaujimala ma nakladova cast hostela kedze v prispevku sa mo chvali len ziskom, ak vypustite A napiste aj B, za dalsie preco tu nie je ako ine spravy, sprava kontrolnej komisie mso Ke za rok 2017??? Ak nova stranka ma sluzit ako transparentne a informacne medium clenov netreba zabudat na vsetky nalezitosti ktore sem patria a nedavat sem len co sa mi hodi este k tomu neuplne informacie.. Za dalsie, MO Ke porusuje dlhodobo vyhlasku par. 17 odstavec 11 kde ma MO povinnost dodrzat zakaz lovu ak sa zarybnuje nasadou vacsou ako je najmensia lovna miera, ZO je povinna vyznacit zakaz lovu vysadeneho druhu ryby, moze si stanovit rozsah od 14-30 dni.. Je to na disciplinarny riesenie ak to vybor pri MO bude nadalej ignorovat.. Snad sa tu na spolocnej stranke dockam aj odpovede na svoje otazky komu sluzi stranka za spolocne nemale financie..
Odpovede (2)
ID zväzu: 3867
Richard Matiaščik 15.03.2018
Ahoj Jano. Nie. Nedočkáš sa odpovede!!! Evidentne táto stránka slúži len na prezentovanie niekoho. Na zavádzanie členov nezmyslami, odpútavanie pozornosti a očierňovanie tých čo poukazujú na nekompetentnosť a porušovanie stanou vedenim. Bol si na VČS 2. Tak si prečítaj zápisnicu. Niektoré otázky z diskusie šumne vynechali. Niektoré " neodpovede" taktne neuviedli. Proste a jasne účelový neautentický nezmysel ešte aj verifikovaný podpismi. Možem ti s vysokou pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou zaručiť, že audiovizuálny záznam zo schôdzi nebude zverejnený. Už tera keď sme ho pýtali sa krúti Takáč a vyhovára sa na niekoho a niečo čo rozhodlo, že musí rozhodnúť nový výbor a ten už najde údajným dôvod aj zákon ktorý by porušili zverejnením. Tak tu je tá sľúbená transparentnosť. Neviem či sa dá od tejto stránky pri tomto vedení niečo iné čakať.
ID zväzu: 9999
Ladislav Takáč 21.03.2018
- Po tom ako mi volal p. Milan Urban, že pán Bachor nám zaslal správu KK, bola zverejnená na web stránke, myslím, že to boli 4 dni pred konferenciou, nahadzoval som to o polnoci. Možno som sa sekol v dni pondelok/utorok, alebo utorok/stredu, nepamätám si presne, príspevok bol vytvorený 13.3, čiže to mohlo byť v utorok skoro ráno, ale aj neskoro večer, dá sa to pozrieť presne na zázname na DB vrstve. Myslím si, že je to však jedno.
- K článku p. Štosa, k obsahu sa vyjadrovať nebudem, každý z funkcionárov má pravo sa vyjadriť, vrátane DK, KK a pod.
- Za cca 3 mesiace je tu uverejnených približne 60 článkov, prosím Vás nepoužívajte pojem účelové či testovacia verzia, lebo to nie je pravda.
- Až teraz som pochopil na aký paragraf ste sa pýtali. Ja s k tomu neviem vyjadriť.
- Nemiešajte prosím Vás cenu webstránky s tým, že Vám nikto neodpovie. To je ako keď si kúpite drahý televízor, ale na digitálnej anténe chytáte len 3 programy, neviem čo má cena televízora spoločné s poskytovaním služby. Prečo to bolo tak Vám vysvetlím aj tu, aby ste to nemuseli hľadať. Skúsim to napísať laicky, stránka má tzv. intranet a internet (termín nie je najvhodnejší, ale tak to familiárne vysvetľujem, aby to bolo jednoduchšie). V rámci internetu, môže každý rybár, ktorý je našim členom odpovedať, tak ako Vám teraz odpovedám ja, ako radový rybár, pretože v odpovedi vidíte moje meno. V rámci intranetu, stránka má rôzne sekcie, kde je niekoľko moderátorov, v každej sekcii som navrhol aspoň dvoch. Príklad v sekcii Obvod 2 – bude moderátorom predseda obvodu a dajme tomu tajomník. Tí budú môcť pridávať články, upravovať ich, povoľovať diskusiu a pod., pretože oni sú autormi článku, a zodpovedný za jeho zverejnenie. Doteraz všetkých cca 60 článkov som nahodil ako technický administrátor ja (označenie: admin admin). Bolo nelogické aby som dával ľudom v januári/februári školenia, ako majú nahadzovať materiály na stránku, keď sa rozhodli nekandidovať a pod. Dnes vieme kto bol kde zvolený a tým pádom, ktorá sekcia im z kompetencie prislúcha. To však neznamená, že Vám niekto nemohol odpovedať aj skôr, tak ako som to urobil aj ja, súkromne mailom a pod.