Odpoveď tajomníka na správu Kontrolnej komisie 2018
admin admin
02.03.2018
1162x
Diskusia 6x

Nájdete tu video správu, ktorá obsahuje odpovede na otázky Kontrolnej komisie, vychádzajúce zo správy prečítanej na VČS v roku 2018, ako aj textovú prílohu obsahujúcu odpovede na ďalšie otázky rybárskej obce.


Súbory na stiahnutie:

Video:

Diskusia (6)
ID zväzu: 1305
Ján Janitor 18.03.2018
pan Tajomnik Halasz preco zasa nie je diskusia k navrhovanemu rozpoctu??? 20000eur na sportovu cinnost??? ked pametam za harvanka bolo 10000 tisic a bohato stacilo, na co idu peniaze za sportovu cinnost?? viete predbezne rozkalkulovat ktora akcia co stoji?? pretekari maju povolenia zadarmo a aj brigadu, preplatenu cestu na pretek a ubytovanie co sa tyka druzstiev, dost pretekov sa plati u nas startovne ci cana, jazero a dalsie, kam pojde 20000eur??? ked to spocitam tak MO ma dost velke vydaje, len okolo 200000 pojde do vody a 200000 rezia??? trosku vela nie, co tak okresat niektore aktivity a viacej zarybnovat reviry nasadami??? este vam tam chyba polozka odmeny ako v roku 2017 20000 eur to je to zveladovanie MO??
ID zväzu: 1305
Ján Janitor 16.03.2018
Mam za to ze tu nikto neodpovie, zbytocna, ucelova stranka kde niet kompetentnej osoby aby odpovedala na dotazy clenov.. Ucelove prispevky bez adekvatnej odozvy a to pan Takac vysvetloval aka je bomba prespekulovana, jedine ze viete id clena ktory tu vlozi koment..
Odpovede (1)
ID zväzu: 3867
Richard Matiaščik 16.03.2018
Ahoj. Nie je na čo odpovedať. Im je všetko jasné a náš do toho nič. Môžme len platiť a držať ústa. No čo už.
ID zväzu: 3867
Richard Matiaščik 15.03.2018
Dobrý deň pán tajomník. Dlho som uvažoval či reagovať na toto video. Tak len v krátkosti. Čo je v správe KK ste na VČS 2 už vedeli no nereagovali ste na nu skoro vôbec. Tvarili ste sa že o ničom neviete a nepamätáte sa. Zrejme vám to niekto rozumný poradil. Tam ste nebol sám ako teraz. Tam by ste s týmito argumentami a polopravdami neobstáli. Preto i na vás apelujem, ak mate ešte nejaký vplyv a zmysel pre objektívnosť a transparentnosť zverejnite na tejto stránke audiovizuálny záznam zo schôdzi. Potom sa môžeme baviť o bločkoch, fakturach, mankách, porušovani stanov, zarybňovaní PD v hmotnosti 8250kg v januári a auguste. O hospodárení s finančnými prostriedkami,ktorými akože vy nič nemáte,ceninami a o účtovníčkch. Pán tajomník. Sám ste povedal, že 90% práce výboru ste urobili vy. Tak neviem prečo ste na schôdzi viac menej mlčal a minimum pochybností vedel vyvrátiť. KK pracovala len s tym čo ste jej dal. Vašimi oficiálnymi údajmi. Vy ste štatutár a tak je to len na vás. Mimochod prečo máme len jedného štatutára? To ako sa podpisujú zmluvy? Ak budete chcieť, možme natočiť spoločné video kde spolu preberieme správu KK a zverejnime ju tu na našej spoločnej stránke. Pekny deň vám prajem.
ID zväzu: 1861
Peter Babčansky 04.03.2018
7 minútová hatlanina, ktorej vôbec nerozumieť...... aspoň trochu technického úsilia o kvalitnú nahrávku by sme si zaslúžili....
ID zväzu: 1305
Ján Janitor 02.03.2018
dakujem za odpoved na tu spravu kk za rok 2017, myslel som ze sprava je pre vas dostupna,ale to bude asi az po MK, ok, dufam ze ked vam ju kontrolka odovzda bude visiet tu na nete, za dalsie dobre ze ste odomkli diskusiu aj k tomuto videu, bude ozaj dobre ak pocas celeho obdobia budu diskusie odomknute k hocijakej teme nech sa vedia clenovia vyjadrovat, k mojmu dotazu ohladne vyhlasky par. 17 ods.11 by som rad pocul odpoved ako chce organizacia pokracovat kedze je to dane a trochu ma serie ze sa chyta v nasej org tzv. z "auta", za dalsie k hostelu tu na nete preco chyba nakladova cast?? co stoji upratovanie, cistiace, plat alebo odmena pani ktora sa o to stara nie len napisat ze zisk a pravda bude asi strata, za dalsie by tu nemali byt taketo ucelove uvahy ake tu daval pan Štos, to nech si pise do diskusii alebo do navrhov a otazok, sem patria ine veci, verim ze sa zacne uverejnovat na tejto stranke kde kedy sa bude zarybnovat a aj presne mnozstva kde a cim bolo kedy zarybnene a uplne,presne a pravdive informacie.. som zvedavy aj na previnilcov v nasej MO za minuly rok...
ID zväzu: 2776
Marián Harčár 02.03.2018
Dobry den,

zvuk je velmi zly - slaby. Nie je nic rozumiet ani pri maximálnom zosilneni.