Košický carp marathon - POZOR OFICIÁLNA SÚPISKA ! ! !
Martin Horvát
21.02.2021
3660x
Galéria 4x

V prvom rade sa Vám chceme podakovať všetkým tímom ktoré sa nám nahlásili na pretek Košický Carp Marathon. Ďakujeme pekne ! ! !

No a keďže záujem o tento pretek je abnormalny (behom 7 dni sa nám nahlásilo 59 tímov) čo je nad naše očakávania navýšili sme počet tímov o 3-na štartovnú listinu. Toľko miest sme mali rozpracovaných podľa GPS súradnic. V prílohe Oficiálna štartovacia listina. Tímy ktoré sú na štartovnej listine budeme kontaktovať ohľadom vyplácania štartovného (e-mailom / telefonicky). Ktoré by malo prebehnúť od 1.3.2021 až do 31.3.2021. Tím ktorý neuhradí štartovné do 31.3.2021 - 00:00 vypadáva do zaradenia preteku a na jeho miesto sa posúva náhradník ktorý bude e-mailom alebo telefonicky kontaktovaný. Náhradníci  nič nieje ešte stratené. Registrácia k dnešnému dnu je ukončená ! ! !

V prílohe rozdelenie lovnych miest a znázornenie hluchých zón na vodnej ploche. Každý tím bude mat koncovu šírku sektoru cca 120m + - 3m.

Víťaží sektorov budú štyria (sektory zakresne na mapke) namiesto troch ! A keď že sa nám navyšuje aj počet sponzorov cien bude omnoho viac ! Sponzorov budeme predstavovať priebežne !

Ďakujeme za veľmi veľký záujem a budeme robiť všetko preto aby sa tento pretek dostal na špičkovú úroveň ! ! ! 

S Pozdravom 
Gabriel Takáč
Rastislav Kajla
Marcel Juhás 

Tešíme sa na Vás ! ! !