Feedrová liga dospelí MsO Košice - 2018
Diskusia 2x

Výbor Ob2 aj tento rok organizuje Feedrovú ligu pre dospelých.

Termíny a miesta konania pretekov:

20.5 2018 - Hornád pri Sídlisku nad Jazerom- spodná trať

24.6 2018 - Hornád pri Aničke ,, od vodáckej trate smerom dolu“

8.7.2018 - Hornád pri Sídlisku nad Jazerom - spodná trať / možnosť preteku v MsO Trebišov na stojatej vode po dohode.

14.10 2018 - Hornád pri Sídlisku nad Jazerom- spodná trať vrchná trať

Informácie o danom preteku:

- Tomáš Warzybok - 0917 709 404

- Róbert Halász - 0917 736 879

Propozície a ďalšie informácie nájdete v prílohe.

Diskusia (2)
ID zväzu: 1305
Ján Janitor 20.03.2018
Preco na stranke nevysia veci ktore sa dali ako uznesenia na schodzi ObO2, konkretne to navrhoval Roman Masica.. Slo o zoznam previnilcov a dalsie veci ktore mali byt tu na stranke do konania mestskej konferencie.. Zacnete konecne robit robotu ktorou vas zaviazala clenska schodza a clenovia??? Sfunkcnite otazky a odpovede a aj na ne odpovedajte!!!! Stranka stala 3000eur myslim ze si to zasluzime slusne diskutovat s volenymi zastupcami o problemoch a navrhoch na zlepsenie, MO totiz nie je majetkom len 5tich ludi na stolickach
Odpovede (1)
ID zväzu: 9999
Ladislav Takáč 21.03.2018
- Zoznam previnilcov vysvetlil p. Holub (predseda disciplinárnej komisie) na MK, nie je to možné, DK s tým nemám problém, chcela to robiť aj v minulosti, teda pred Vašim podnetom. Hneď ako to bude možné budú zverejnení.
- Uznesenie p. Masicu, je zaznamenané v zápisnici.
- Na otázkach a odpovediach sa pracuje, padlo niekoľko návrhov na VČS Obo 4, riešim to a hľadám najvhodnejší spôsob prevedenia, po technickej ale aj po diskusnej stránke.
- Nemiešajte prosím Vás cenu webstránky s tým, že Vám nikto neodpovie. To je ako keď si kúpite drahý televízor, ale na digitálnej anténe chytáte len 3 programy, neviem čo má cena televízora spoločné s poskytovaním služby. Prečo to bolo tak Vám vysvetlím aj tu, aby ste to nemuseli hľadať. Skúsim to napísať laicky, stránka má tzv. intranet a internet (termín nie je najvhodnejší, ale tak to familiárne vysvetľujem, aby to bolo jednoduchšie). V rámci internetu, môže každý rybár, ktorý je našim členom odpovedať, tak ako Vám teraz odpovedám ja, ako radový rybár, pretože v odpovedi vidíte moje meno. V rámci intranetu, stránka má rôzne sekcie, kde je niekoľko moderátorov, v každej sekcii som navrhol aspoň dvoch. Príklad v sekcii Obvod 2 – bude moderátorom predseda obvodu a dajme tomu tajomník. Tí budú môcť pridávať články, upravovať ich, povoľovať diskusiu a pod., pretože oni sú autormi článku, a zodpovedný za jeho zverejnenie. Doteraz všetkých cca 60 článkov som nahodil ako technický administrátor ja (označenie: admin admin). Bolo nelogické aby som dával ľudom v januári/februári školenia, ako majú nahadzovať materiály na stránku, keď sa rozhodli nekandidovať a pod. Dnes vieme kto bol kde zvolený a tým pádom, ktorá sekcia im z kompetencie prislúcha. To však neznamená, že Vám niekto nemohol odpovedať aj skôr, tak ako som to urobil aj ja, súkromne mailom a pod.
ID zväzu: 3412
Ján Slašťan 19.03.2018
Pekný deň! Rád by som sa spýtal na rozpočtovú položku pre športovú činnosť vo výške 21 450€ na rok 2018. Nie je mi jasné, kde by sa malo toľko peňazí použiť, keď po iné roky bol rozpočet na športovú činnosť vo výške 3500€ a ani to športovci nevyčerpali celkom. Alebo ide o preklep?
Odpovede (1)
ID zväzu: 9999
Ladislav Takáč 21.03.2018
Janko ide, aj o podporu mládeže a je to len návrh rozpočtu.